АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніПодії в Україні та Світі

Київ направив Білорусі ноту через хасидів

Україна вимагає від Білорусі не пропускати паломників в Україну в порушення карантинних обмежень двох країн.

МЗС України направило ноту білоруським колегам з вимогою не проводити оформлення іноземців – паломників на виїзд в Україну, повідомляється на сайті відомства в середу, 16 вересня.  

“15 вересня 2020 року МЗС України звернулося до МЗС Республіки Білорусь офіційною нотою з клопотанням не здійснювати оформлення іноземців – паломників на виїзд в Україну, оскільки особи, які не підпадають під категорію винятків із заборони в’їзду, не можуть бути пропущені на територію України. Українська сторона неодноразово доводила до відома білоруської сторони інформацію про встановлені урядом України обмеження в’їзду іноземцям на територію України”, – йдеться в повідомленні.  

Дипломати зазначили, що, за наявними відомостями, згідно з чинними в Білорусі карантинними обмеженнями, іноземці, які прибувають в республіку, повинні проходити 14-денну самоізоляцію.   У свою чергу транзитний проїзд по території Білорусі заборонений протягом 48 годин з метою слідування до держави постійного / тимчасового проживання.  

“Переважна більшість паломників знаходиться на ділянці кордону більше 48 годин і не є особами, які постійно / тимчасово проживають в Україні, що є порушенням встановлених в Республіці Білорусь карантинних правил режиму транзиту. З огляду на наведене вище, українська сторона звертається до білоруської сторони з наполегливим клопотанням забезпечити безумовне дотримання іноземцями – паломниками карантинних обмежень і чинного законодавства України і Республіки Білорусь”, – відзначили в МЗС.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close