Головне в Україні

ЛАЗЕРНІ СИСТЕМИ, ТАНКИ ТА РАКЕТИ: ПОЛЬСЬКА КОМПАНІЯ ЗАПРОПОНУВАЛА УКРАЇНІ НОВУ ЗБРОЮ

Польські виробники зброї та компанії, що займаються її модернізацією, готові підписати з Україною контракт щодо постачання її військ летальною зброєю.

Про це йдеться у польській газеті «Rzeczpospolita». Також, у ній згадується про те, що польські виробники зброї вбачають в Україні найбільшого замовника.

Зокрема, видання пише, що оборонпром Польщі збирається розгорнути наймасштабнішу експозицію у рамках виставки озброєння «Arms&Security», яка пройде на початку жовтня у Києві.

Президент Палати виробників оборонно-промислового комплексу Польщі  («Polish Chamber Of National Defence Manufacturers») Славомір Кулаковські заявив: «Ми сподіваємося на прорив у сфері продажу зброї, а також на  встановлення чітких правил і шляхів фінансування  передових програм та спільної підприємницької діяльності».

«Rzeczpospolita», крім цього, звертає увагу на той факт, що після Євромайдану та розвʼязання війни на Донбасі польські компанії розпочали продаж Україні військового оснащення.

«Промисловий центр оптики» почав надавати українським військовим прилади нічного бачення, системи спостереження для бронетехніки та різне електрооптичне обладнання для особового складу. Так, минулого року в Києві приватна польська компанія «WB Electronics» підписала з Україною угоду про співробітництво у сфері безпілотної розвідки. «У нас був період дуже продуктивної співпраці» – повідомив прес-секретар компанії.

Професор Збігнєв Пузевич, голова науково-виробничого центру «Telesystem Mesko», сказав, що його установа погодила та розвинула ефективну співпрацю з українськими центрами «Прогрес» та «Луч» у галузі розвитку систем лазерного наведення для гаубиць, артилерійських установок та протитанкових керованих ракет типу  «Pirat».

Також, Київ хоче налагодити поставки деталей для українських заводів з виробництва зброї, оскільки деякі підприємства українського оборонпрому потрапили до рук проросійських бойовиків на захоплених територіях Донбасу.

«Ця виставка буде успішною, якщо вдасться з’ясувати з перших уст, якого типу озброєння необхідне Києву в першу чергу і чи буде кредитна підтримка для фінансування цих замовлень», – сказав Славомір Кулаковський.

Оригінальний текст: http://world.true-news.info/laser-systems-tanks-and-missiles-a-polish-company-has-offered-ukraine-a-new-weapon/

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close