[multilanguage_switcher]

Минулого тижня група українських поліцейських відвідала Польщу в рамках навчальної поїздки, організованої Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні. Метою такої поїздки була підтримка України у створенні ефективної системи освіти та налагодження кадрової роботи в поліції, базуючись на досвіді країн ЄС.

У рамках програми обміну досвідом, було надано інформацію про розподіл бюджетних коштів, а також проведено тренувальні курси для співробітників поліції. Окрім цього, українські поліцейські відвідали Міжнародний навчальний центр боротьби з підпільними лабораторіями, єдиний у Європі навчальний центр, який займається такою діяльністю, та лабораторії судової експертизи у місті Щитно, мали можливість бути учасниками тренінгів у лабораторії імітаційного моделювання дій поліції у кризових ситуаціях.

У складі української делегації були менеджери з управління персоналом та співробітники поліції. Вони зустрілися зі своїми колегами з Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Польщі, Національної поліції Польщі, Поліцейського тренувального центру, щоб перейняти їх позитивний досвід у процесі набору кадрів та вдосконалення організації професійної діяльності.

Консультативна місія ЄС — це місія Європейського Союзу, яка не має виконавчих повноважень. ЇЇ метою є надання підтримки державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом надання стратегічних консультацій і практичної підтримки у здійсненні спеціальних заходів з реформування, відповідно до стандартів ЄС та згідно з  міжнародними принципами належного управління та дотримання прав людини.

Оригінальний текст : http://www.enpi-info.eu/eastportal/news/latest/46376/Learning-from-your-neighbour:-EU-Advisory-Mission-takes-Ukrainian-police-officers-to-Poland