АктуальноГоловне в УкраїніУкраїна

Лікарні Києва готують додаткові місця

Столичні медустанови можуть додати 7000 ліжок для хворих на коронавірус. В Олександрівській лікарні місця вже закінчуються.

В Олександрівській лікарні Києва закінчуються місця для хворих на коронавірус, у зв’язку з цим в лікарні підготували ще один корпус, повідомив мер міста Віталій Кличко.

“Олександрівська лікарня першою почала приймати хворих на коронавірус. І сьогодні інфекційне відділення там майже заповнене. Тому що, на жаль, кількість хворих зростає. Але в Олександрівській підготували ще один корпус, де зможуть розміщувати хворих на коронавірус. Це ще до 100 ліжок”, – повідомив він.

У цілому в медичних установах Києва можуть розгорнути 7000 ліжок.

“Ми з самого початку говорили, що місто готується до різних сценаріїв. У Києві сьогодні визначено вже 14 медустанов першої та другої хвилі для прийому хворих на коронавірус. В цілому це понад 1700 ліжок, де можна розмістити хворих на коронавірус. У разі поганого сценарію місто може додати до 7000 ліжок, але, я сподіваюся, до цього не дійде”, – зазначив Кличко.

Також він додав, що в медустановах Києва, де приймають хворих на коронавірус, сьогодні вже 400 апаратів ШВЛ.

Крім того, Кличко повідомив, що лікування одного хворого COVID-19 в стаціонарних умовах складає від 5000 до 15 000 гривень. Для пацієнтів, які лежать в лікарнях, лікування в основному безкоштовне. Ті, хто лікуються на самоізоляції, самостійно купують препарати.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close