АктуальноВсі новини

Масові “мінування”: МВС змінило порядок реагування

Поліція почала перевіряти на фейковість дзвінки про мінування. Таке рішення міністерство прийняло, щоб не допустити зриву на голосуванні в день виборів.

Міністерство внутрішніх справ змінило алгоритм реагування на повідомлення про замінування. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає прес-служба МВС у Facebook.

Відповідне рішення було прийнято, щоб не допустити зриву процесу голосування в день виборів до Верховної Ради.

“Ми розуміємо, що в день голосування, є ризик отримати велику кількість повідомлень про замінування виборчих дільниць. Після відповідної перевірки, такі повідомлення виявляються неправдивими, але перевірка приміщення займає багато часу. Щоб не допустити зриву процесу голосування в день виборів, наказом міністра внутрішніх справ був змінений алгоритм реагування на повідомлення про замінування. Відтепер рішення про евакуацію після обробки всієї інформації приймає безпосередньо керівник”, – повідомив Яровий.

Раніше повідомлялося, що МВС планує змінити порядок реагування на виклики через масові мінування. Відомство буде ініціювати посилення кримінальної відповідальності за неправдиві повідомлення про мінування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close