Theresa May's speech to the UN General Assembly 2017

За інформацією INOZNI.INFO країни, які підтримують терористів в Україні або такі групи, як “Хезболла”, ставлять під сумнів ті самі правила та міжнародні системи щодо захисту світової спільноти від небезпек воєнних конфліктів.

Таку заяву британський прем’єр зробила під час виступу на Генеральній асамблеї ООН, йдеться на сайті уряду Великобританії.

Коли країни підтримують такі групи, як «Хезболла”, щоб збільшити нестабільність і конфлікти на Близькому Сході, підтримують так званих сепаратистів в Україні, щоб створити нестабільність на східних кордонах Європи або надають негласну підтримку кримінальним групам, які здійснюють кібератаки проти наших країн і інститутів, вони ставлять під сумнів ті самі правила та міжнародні системи, які нас захищають,
– підкреслила політик передає INOZNI.INFO.

За її словами, тероризм, конфлікти і нестабільність у всьому світі визначаються діями окремих країн через посередників

“Боротьба з тероризмом зараз є найважливішим питанням. Багато держав стикаються з цією проблемою, моя країна зазнала атаки терористів п’ять разів за цей рік. Я прошу, щоб генсек ООН зробив це головним у своїй роботі над реформуванням ООН”, – додає британський прем’єр віщає INOZNI.INFO.

Крім того, Мей наголосила, що самі країни повинні робити значний внесок у справу боротьби з тероризмом, оскільки сама ООН не зможе впоратися з цією проблемою повідомляє INOZNI.INFO.