Головне в Україні

Міністр торгівлі Канади розповіла про зону вільної торгівлі з Україною

[multilanguage_switcher]

Договір про встановлення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою сприятиме економічному зростанню та створенню робочих місць, про це заявила Христя Фріланд.

Угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Канадою, яка була укладена 11 липня та очікує ратифікації парламентів обох країн, сприятиме економічному росту та створенню нових робочих місць для українців і канадців.

Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку економіки і торгівлі України з покликанням на слова Міністра торгівлі Канади Христі Фріланд під час зустрічі з главою Мінекономрозвитку  Степаном Кубівим.

«Канада рішуче підтримує український народ на шляху будування більш безпечної та стабільної держави. Нещодавня угода про зону вільної торгівлі сприятиме росту економіки та створенню нових робочих місць для українців і канадців», – сказала вона.

У свою чергу Кубів наголосив, що стабілізація макроекономіки України незабаром перейде в економічне зростання.

«Уряд сьогодні проводить непрості, але важливі реформи. Не всі з них відразу дадуть відчутні результати. Але навіть зараз показники свідчать про макроекономічну стабілізацію, яка незабаром перейде в економічне зростання», – зазначив глава Мінекономрозвитку.

У Міністерсві зауважили, що обсяги торгівлі між країнами поступово збільшуються: у 2016 році найбільше зростання українського експорту до Канади спостерігається в машинобудуванні, харчовій і легкій промисловості.

Посилання на оригінальний текст : http://true-news.info/the-minister-of-trade-of-canada-on-an-fta-between-the-two-countries/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close