АктуальноВсі новини

МінТОТ створив словник термінів по війні на Донбасі

Посібник “АБВ… Збройний конфлікт в термінах. Путівник для України” містить роз’яснення термінологічної бази міжнародного гуманітарного права.

 Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) розробило посібник “АБВ… Збройний конфлікт в термінах (Путівник для України)” з термінологією щодо конфлікту на Донбасі. Його створили для ЗМІ, політиків і представників влади. Про це повідомляє пресслужба міністерства. 

У відомстві пояснили, що створення такого посібника обумовлене ​​тим, що інформаційний простір “перенасичений різними, часом діаметрально протилежними поняттями, думками й оцінками”. “Цей посібник – перша змістовна робота, заснована на законодавстві України і документах міжнародного гуманітарного права”, – йдеться в повідомленні. “Чим краще ми розуміємо, що відбувається і чому – тим швидше ми будемо рухатися в напрямку на вирішення конфлікту і повернення стійкого миру, а також зможемо це просто і коректно пояснити суспільству”, – заявив міністр Вадим Черниш. За його словами, посібник допоможе “всім, хто так чи інакше працює з інформацією, комунікує із суспільством, допомагає розібратися в складній термінології збройного конфлікту”. Посібник доступний для скачування

Раніше повідомлялося, що МОН показало фінальні зміни в правописі стисло. У відомстві радять застосовувати нові норми і правила у всіх сферах суспільного життя з моменту опублікування нової редакції правопису.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close