АктуальноУкраїна

Мін’юст хоче спростити видачу документів українцям у Криму і ОРДЛО

Для цього Мін’юст і Рада співпрацюють з підрозділом ООН у справах біженців. Зокрема, зміни торкнуться видачі свідоцтв про народження дітей, народжених на тимчасово окупованих територіях.

Міністерство юстиції, комітети Верховної Ради і партнери з УВКБ ООН у справах біженців готуються ввести адмінпроцедуру, щоб спростити отримання документів на окупованих територіях. Про це повідомила начальник управління реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції Ірина Дубиківська, повідомляє Укрінформ в четвер, 7 листопада.

“Зараз ми спільно з комітетами Верховної Ради, спільно з громадськістю, з нашими партнерами з УВКБ ООН та Право на захист працюємо над тим, щоб впровадити в Україні адміністративну процедуру і дозволити українцям швидше, якісніше, без бюрократії отримувати документи саме на окупованих територіях”, – зазначила Дубиківська.

Вона підкреслила, що для Мін’юсту зараз важлива адміністративна процедура щодо окупованих територій.

“Ця процедура важлива, бо дуже багато дітей, які народилися на окупованих територіях, документовані українськими свідоцтвами. З 2016 року по теперішній час у нас є показник 40 тисяч, але це не всі діти, які народилися у громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму, Луганська та Донецька”, – сказала Дубиківська.

Вона також підкреслила, що крім окупованих територій, вже було видано понад 6 тисяч документів дітям ромів, які поколіннями не мали документів.

Нагадаємо, що раніше Мін’юст надав бізнесу інструкцію на випадок рейдерства. У Мін’юсті дали інструкцію, що робити якщо дізналися про рейдерство в бізнесі. Інструкція складається з п’яти пунктів.

Також повідомлялося, що Мін’юст спростив процедуру банкрутства для підприємців. У Міністерстві юстиції вважають, що нововведення спростять життя українських бізнесменів.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close