АктуальноВсі новини

Молдова змінила правила в’їзду в країну

На кордоні потрібно пред’явив або сертифікат про повний курс вакцинації, або негативний ПЛР-тест на коронавірус, або довідку про те, що прибулий перехворів на COVID протягом останніх шести місяців.

У Молдові з понеділка, 16 серпня, почали діяти нові правила в’їзду в країну через поширення коронавірусу.

Відзначається, що на кордоні треба пред’явити або сертифікат про повний курс вакцинації, або негативний ПЛР-тест на коронавірус, або довідку про те, що прибулий перехворів на коронавірус протягом останніх шести місяців.  

Ті, у кого немає цих документів, повинні дотримуватися 14-денного карантину.  

Це не стосується дітей до 12 років, учнів до 18 років, які їдуть на іспити або навчання, і громадян, які приїжджають на лікування.  

Хто вже провів сім днів у карантині і не захворів на коронавірус, може здати ПЛР-тест або антиген-тест на COVID-19 і, якщо він негативний, вийти із самоізоляції.  

Також з 16 серпня в аеропорт Кишинева пропускатимуть тільки мандрівників. Люди, які їх супроводжують і зустрічають, перебувати в будівлі не зможуть.  

Крім того, в Молдові почали діяти нові правила відвідування закритих ресторанів і барів, театрів, музеїв, кінотеатрів, бібліотек, розважальних місць, фітнес-центрів басейнів.  

Тепер там дозволено присутність не більше 50% людей від максимальної місткості приміщення, і не більше 250 осіб. Це стосується також масових святкових заходів.

Теги
Close