Рейтингове агентство Moody’s Investors Service підвищило рейтинги шести українських банків слідом за недавнім підвищенням суверенного рейтингу України.

Про це йдеться у повідомленні агентства.

Повідомляється, що агентство підвищило кредитний рейтинг України на один щабель, з Caa3 до Caa2. Також Moody’s змінило прогноз зі «стабільного» на «позитивний»

«Оновлення суверенного рейтингу України до Caa2 засноване на наступних ключових факторах: кумулятивний вплив структурних реформ, які, якщо вони будуть стійкими, як очікується, поліпшать динаміку державного боргу; значне зміцнення позицій України на міжнародній арені», – йдеться в повідомленні

Зазначено, що позитивний прогноз відображає імпульс реформ – якщо він збережеться, це може призвести до подальшого поліпшення надійності внутрішнього і зовнішнього боргу України.

Згідно з інформацією на сайті Moody’s, до рівня «Caa2» з позитивним прогнозом підвищено рейтинг націоналізованого «ПриватБанку», державних «Ощадбанку» і «Укрексімбанку». Рейтинг «Райффайзен Банку Аваль» підвищено до рівня «Caa1» з позитивним прогнозом, банку «Південний» – до «Caa3» з позитивним прогнозом, «Промінвестбанку» – до «Caa2» зі стабільним прогнозом.