АктуальноУкраїна

МОЗ готує перші послаблення карантину

МОЗ пропонує продовжити карантин до 12 травня, але також хоче послабити деякі обмеження.

МОЗ на засіданні уряду в середу винесе на розгляд постанову про продовження карантину до 12 травня. Про це у вівторок, 21 квітня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Це продовження викликано рівнем захворюваності, який є. В той же час, Міністерство охорони здоров’я буде пропонувати пом’якшення карантинних заходів. Наприклад, прогулянки в парках. Але ці прогулянки будуть чітко обмежені за кількістю осіб, щодо засобів індивідуального захисту”, – заявив Степанов.

Також МОЗ планує пропонувати відкриття для відвідування музеїв і бібліотек, але також з чітким дотриманням соціальної дистанції, температурним скринінгом і використанням масок.

“Ми плануємо ще низку пом’якшень карантинних заходів, але підкреслюємо, що буде чітко регламентовано, як можна буде відвідувати той чи інший заклад”, – зазначає міністр.

Також Степанов повідомив, що за минулу добу на коронавірусну хворобу COVID-19 захворіли 415 осіб, з них 25 дітей та 64 медичних працівники.

“Було госпіталізовано 1256 осіб, зафіксовано 10 летальних випадків”, – уточнив він.

Глава МОЗ додав, що всього за час пандемії захворіли 6125 осіб, з них 399 дітей і 1138 медичних працівників. Загалом одужали 376 осіб, летальних випадків – 161.

За минулу добу в Україні провели 3710 досліджень на коронавірус.

“За минулу добу здійснено 3710 досліджень методом ПЛР. Якщо говорити в розрізі регіонів, то за останню добу найбільше підтверджених випадків зареєстровано в Івано-Франківській області – 44 і Житомирській області – також 44”, – сказав Степанов.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close