АктуальноВсі новиниУкраїна

МОЗ пояснило вибір санаторію для обсервації

Медцентр у Нових Санжарах можна було швидко звільнити без шкоди для системи медичної допомоги.

Медичний центр Нацгвардії Нові Санжари в Полтавській області обрали для розміщення евакуйованих з Уханю тому, що його можна було доволі швидко звільнити. Про це в четвер, 20 лютого, заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише УНН.

“Цей заклад державного рівня, який можна було достатньо швидко звільнити і без будь-яких проблем для системи медичної допомоги, МВС і системи захисту кордонів нашої держави, він не призводить до будь-яких проблем”, – зазначив Ляшко.  

Він додав, що будь-яка установа може стати місцем для обсервації, так як хвороба не передається аерогенним шляхом.  

“Щодо обрання установи, будь-яка установа може стати обсервацією, оскільки хвороба не поширюється аерогенним шляхом, вона поширюється повітряно-крапельним шляхом. Захист відстанню – це буквально досить 1,5-2 метра”, – зазначив Ляшко.  

Як відомо, керівництво медцентру заявило про готовність прийняти евакуйованих громадян. А ось жителі Нових Санжар і місцеві депутати категорично проти: одні з вчора блокують в’їзди в селище, а другі звернулися до президента Володимира Зеленського.  

Зазначимо, з Китаю в Україну прибули 94 особи: 22 членів екіпажу і супровідного медичного персоналу, а також 72 пасажири.

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close