АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

МОЗ склало список країн “червоної” зони

Міністерство склало список країн з високим і більш низьким рівнем поширення коронавірусу.

МОЗ склало список країн із значним поширенням коронавірусу. Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, в “червону” зону потрапили півсотні країн.  

Із широким розповсюдженням COVID-19 вважаються держави, в яких кількість активних випадків захворювання становить більше 40 осіб на 100 тисяч населення.  

Серед країн “червоної” зони – США, Великобританія, Швеція, Вірменія, Бельгія, Білорусь, Нідерланди, Росія, ОАЕ, Іспанія, Молдова, Франція, Канада та Італія.   Україну міністерство віднесло до “зеленої” зони. Показник на 100 тисяч населення – 37 випадків.  

Після прибуття з “червоної” зони люди будуть відправлятися на обсервацію / самоізоляцію на 14 днів після перетину кордону. Із “зеленої” зони, де показник менше 40, – матимуть можливість не проходити самоізоляцію.  

У той же час, якщо людина є громадянином країни “червоної” зони, але має підтверджуючі документи, що протягом останніх 14 днів вона перебувала в країні “зеленої” зони, буде розглядатися тільки країна відправлення.  

Обов’язковою умовою для всіх прибулих іноземців буде наявність поліса медичного страхування на випадок захворювання COVID-19.  

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close