Приїзд російської делегації на окуповану територію Криму є грубим порушенням державного суверенітету України.

У Міністерстві закордонних справ України назвали черговий «візит» президента Російської Федерації Володимира Путіна до окупованого Криму грубим порушенням державного суверенітету України.

Про це йдеться у коментарі МЗС України.

 “18 серпня 2017 року розпочався черговий «візит» делегації на чолі з президентом РФ Путіним до українського міста Севастополь, тимчасово окупованого Російською Федерацією”, – сказано у повідомленні.

“Українська сторона вважає згаданий «візит», як інші т.зв. поїздки російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та м. Севастополь грубим порушенням Росією державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права”, – наголошують українські дипломати.

У зв’язку з цим сказано, що Автономна Республіка Крим та місто Севастополь є і залишатимуться невід’ємною частиною України в її міжнародно визнаних кордонах. “Це визнається всім цивілізованим світом, який вже дав належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації, у т.ч. шляхом запровадження проти неї відповідних обмежувальних заходів (санкцій)”, – додали в МЗС. Також відзначається, що Міністерству закордонних справ РФ передано відповідну ноту протесту.