АктуальноВсі новиниУкраїна

МЗС РФ назвало умови підготовки зустрічі в нормандському форматі

У відомстві підкреслили, що головне – не сам факт переговорів, а результати, які необхідно на них досягти.

Росія вважає за необхідне дочекатися інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського, після чого потрібно вирішити, як підготувати нову зустріч у нормандському форматі, над чим у Москві “думають”, заявив заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін.

“Давайте дочекаємося інавгурації і після цього почнемо думати, чим наситити в практичному плані зустріч нормандського формату, тому що, як ви знаєте, нормандський формат збирається на різних рівнях – це і експертний рівень, рівень міністрів і вищий рівень, природно. Але головне – не сам факт зустрічі, головне – ті результати, які треба буде досягти в нових умовах зустрічі нормандського формату”, – заявив Карасін.

Відповідаючи на запитання, чи є сигнали з боку команди нового президента України за мінським форматом, заступник міністра закордонних справ зазначив, що основні сигнали виходять з Москви. “Ми вважаємо, що вірність принципам мінських домовленостей – це наріжний камінь у просуванні вперед у врегулюванні. І другий наріжний камінь – це налагодження прямого діалогу між Києвом і Донбасом”, – додав дипломат.

Нагадаємо, напередодні Зеленський відповів Путіну щодо Донбасу. Він запропонував провести обмін “всіх на всіх” і нову зустріч у “нормандському форматі”.

Раніше повідомлялося, що Німеччина готова разом з Францією продовжити роботу в “нормандському форматі” щодо врегулювання конфлікту в Україні.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close