КИЇВ. 29 квітня. УНН. На початку повномасштабного вторгнення рф в Україну російські окупанти здійснили дві спроби штурму резиденції Президента України Володимира Зеленського. На той час там усе ще перебували перша леді Олена Зеленська та їхні діти. Про це пише Time, інформує УНН.

Деталі

На початку повномасштабного вторгнення росії військові, як вказано, повідомили, що російські ударні групи десантувалися в Києві, щоб убити або захопити Президента та його родину.

“З настанням ночі того першого вечора навколо урядового кварталу спалахнула перестрілка. Охоронці всередині комплексу вимкнули світло і принесли Зеленському та приблизно дюжині його помічників бронежилети та автомати. Лише деякі з них вміли поводитися зі зброєю. Одним із них був Олексій Арестович, ветеран військової розвідки України”, – йдеться у статті.

За словами радника керівника ОП Арестовича, російські війська здійснили дві спроби штурму резиденції. Зеленський пізніше підтвердив, що його дружина та діти на той час усе ще були там.

Тілоохоронці Зеленського закликали його негайно залишити резиденцію. Будівля розташована в густонаселеному районі, оточеному приватними будинками, які можуть бути “гніздами” для ворожих снайперів. Деякі будинки досить близько, щоб кинути гранату у вікно з іншого боку вулиці.

“Місце було широко відкрите”, — каже Арестович. “У нас не було навіть бетонних блоків, щоб перекрити вулицю”, – додав він.

Наразі Зеленський працює в умовах ізоляції.

Доповнення

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявляв, що путін не скасовував завдання щодо ліквідації вищого політичного керівництва України.

У СБУ повідомляли, що з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну було ліквідовано диверсійно-розвідувальну групу, яка планувала здійснити замах на Президента України Володимира Зеленського.