Всі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

На популярному українському курорті розкрили мільйонну схему заволодіння землею

Правоохоронці розкрили масштабну незаконну схему заволодіння землею на «Буковелі», загальною площею понад 1,5 гектара. Збитки, завдані державі, оцінюються в суму майже 20 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. За даними правоохоронців, до складу злочинної групи входили четверо мешканців Одеської та Закарпатської областей. Вони підробили документацію і від імені власників уклали договори купівлі-продажу з підставними особами.

Зловмисники, завдяки злочинній схемі, незаконно заволоділи шістьма земельними ділянками загальною площею понад 1,5 гектара, розташованими в селищі Поляниця Івано-Франківської області. Сума збитків становить майже 20 мільйонів гривень.

На підставі отриманих доказів чотирьом учасникам угруповання було повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 190 (шахрайство) і ч. 4 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Теги
Close