АктуальноВсі новиниУкраїна

На РНБО обговорили ситуацію з коронавірусом

Наразі в Україні випадків захворювання на китайський коронавірус не зафіксовано, запевнили в МОЗ.

За дорученням президента Володимира Зеленського в понеділок, 27 січня, відбулося засідання РНБО, на якому обговорили ситуацію з новим коронавірусом з Китаю і організації протиепідемічного захисту населення України.  

Учасники наради наголосили на першочерговості виконання завдання щодо посиленого контролю над ситуацією з поширенням нового коронавірусу і злагодженої роботи всіх органів влади з організації відповідних заходів.  

За результатами наради, Міністерству охорони здоров’я доручено реалізувати системне широке інформування громадськості про ситуацію з розповсюдження коронавірусу.   Відомство має поширити рекомендації про ознаки вірусу, заходи щодо його попередження та лікування. Крім того, МОЗ спільно з Центром громадського здоров’я має посилити спроможності колл-центру для надання та отримання оперативної інформації.   Також планується випускати щоденний інформаційний бюлетень про ситуацію з поширенням коронавірусу у світі та в Україні.  

Мінфіну доручено за необхідності передбачити додаткові витрати на забезпечення лікувальних закладів необхідними медичними препаратами та обладнанням.  

Посольство України в Китаї має забезпечити поширення рекомендацій українським громадянам покинути територію країни.   МЗС рекомендуватиме українським громадянам утримуватися від відвідування Китаю найближчим часом.  

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я повідомляли, що перевіряють три випадки з підозрою на коронавірус, але напередодні запевнили президента, що в Україні випадків захворювання не зафіксовано.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close