АктуальноГоловне в Україні

Нафтогаз спрогнозував ціну на газ на кінець року

Холдинг має намір продавати газ у листопаді – грудні на 3,5 тисячі гривень дорожче, ніж у кінці літа.

Нафтогаз очікує, що в листопаді – грудні ціни на газ для споживачів на умовах положення про накладення спеціальних зобов’язань (ПСО) будуть в розмірі 7 184,8 гривень/тис. куб. м (без ПДВ). Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту фінансового плану компанії, пишуть Українські Новини у вівторок, 27 серпня.

Відзначається, що ціни на цей період розраховані відповідно до постанови Кабміну від 19 жовтня 2018 року №867.

При цьому в записці повідомляється, що ціна газу за ПСО з 1 червня по 31 жовтня буде на рівні прогнозованої ціни імпортованого газу без вартості входу в газотранспортну систему України.

Відзначається, що ціна для споживачів, які не потрапляють під дію ПСО, встановлюється Нафтогазом самостійно і складе 7 479,6 гривень/тис. куб. м (без ПДВ).

Нагадаємо, 5 червня уряд прийняв постанову, якою зобов’язали Нафтогаз не підвищувати ціни на газ для населення.

З тих пір Кабмін кілька разів зобов’язував Нафтогаз знизити вартість газу. Загалом з травня тарифи на газ для населення зменшилися на 25% – до 4640 гривень за тис. кубометрів без ПДВ.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, газ для населення в опалювальний сезон не повинен коштувати більше, ніж у серпні, оскільки закуплений за низькими цінами.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close