Найбільше постраждали Джефф Безос і Марк Цукерберг. Втрати були пов’язані з нестабільною ситуацією на фондовій біржі.
Середа, 14 серпня, стала одним з найгірших днів для американського ринку акцій з початку року – статок 10 найбагатших людей світу скоротився майже на $18 млрд. Про це в четвер, 15 серпня, повідомляє Forbes.

Зазначається, що найбільше постраждав лідер списку Forbes Джефф Безос – його статки зменшилися на $3,5 млрд. Марк Цукерберг, глава Facebook, втратив 3,2 мільярда доларів. Генеральний директор компанії LVMH Бернар Арно втратив близько трьох мільярдів.

Ситуація склалася в зв’язку з нестабільною ситуацією на фондовій біржі. Експерти зафіксували максимальне за рік падіння індексу Доу-Джонса. Це ніяк не позначилося лише на одному представнику бізнес-спільноти з топ-10 Forbes – Майклу Блумбергу, колишньому мері Нью-Йорка.

Падіння індексів на фінансових ринках агентство Bloomberg пояснило складною ситуацією в торгових відносинах Сполучених Штатів і Китаю. Не відкидається, що на ситуацію вплинуло зниження економіки Німеччини.

Минулого разу “чорний день на Уолл-стріт” зареєструвався 5 серпня. Тоді індекс Доу-Джонса впав відразу на 2,9%, а найбагатші люди світу втратили $117 млрд за день. Тоді, згідно з підрахунками Forbes, 18 мільярдерів втратили за підсумками дня $1 млрд або більше.

Нагадаємо, торік Джефф Безос став найбагатшою людиною в світі, його статки перевищили $150 млрд. Після розлучення з дружиною в січні його статок скоротився, але він як і раніше утримує першу сходинку в списку мільярдерів світу з показником $117 млрд.

Ми в соціальних мережах