[multilanguage_switcher]

Генерал США Джон Ебізейд є радником Міністерства оборони України. Він повинен підвести українську армію до стандартів НАТО. Ебізейд був раніше начальником Центрального командування і заступником командувача місій до Іраку. Росія, як і очікувалося, прийняла це з обуренням.

         Колишній керівник Центрального командування Сполучених Штатів (ЦЕНТКОМ), Джон Ебізейд надаватиме консультації Міністерству оборони України. Він повинен спрямувати та реформувати українську армію до стандартів НАТО, повідомляє Укрінформ. Про це було оголошено Міністерством оборони США в п’ятницю. В 1999 році Ебізейд командував першими наземними військами США в Косово. У 2003 році він був віце-командиром місії до Іраку. Він є членом Ради з міжнародних відносин.

         Членство України в НАТО залишається для уряду України “стратегічною метою”. Президент України Петро Порошенко у вівторок заявив в парламенті, що Київ уже досягнув “безпрецедентного і дуже тісного співробітництва” з країнами військового союзу. Проте “стратегічною метою” залишається повне членство в НАТО. І цього курсу дотримується керівництво держави.

         За даними турецької газети «Evrensel» дуже малоймовірно, що НАТО бере активну участь в житті Східної Європи через участь України в прямій ескалації з боку Росії. Проте, можливо, що причиною розширення НАТО на схід є атмосфера напруженості, яка там панує. А НАТО може сприяти модернізації країн Східної Європи.

Оригінальний текст : http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/09/10/nato-ist-das-ziel-us-general-beraet-regierung-der-ukraine/