Головне в Україні

Не допустити пригнічення спадщини

Навіть на початку шістедисятих українці вибороли право на поширення так званої українізації на державному рівні, і це за радянських часів. У 91му році ми вибороли незалежність, разом із нею ми виброли право на свободу розвитку нашої культури. Але свобода є також і відповідальністю, і без відповідальності не буде і свободи.

Із самого початку незалежності, вже не говоримо про радянські часи, ми зіштовхувалися із дуже серйозною проблемою: незацікавленість української народною спадщиною серед української молоді, більш того, асоціація українського надбання з непопулярним й навіть стидливим. Починаючи піснями і завершуючи одягом. Особливо під впливом пропаганди на східних та підленних територіях України.

Українські революції робили позитивні прориви у розвитку сприйняття кульутрного надбання. Ми раптово почули українські гурти, ми раптово усі почали носити вишиванки. Однак, на сьогодні ми маєму нову проблему. Із зростанням популярності Інстаграму та ТікТоку в зовсім молодого населення України падає рівень інтересу до українського народного надбання. Адже усю їх увагу краде контент, що є дуже далеким від нашої кульутри і там паче збереження її спадщини. Саме тому на сьогодні неймовірно важливою є актуалізація саме українського контенту в таких мережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close