АктуальноГоловне в Україні

Незворотні процеси інтеграції української економіки до ринку ЄС

Порошенко заявив, що відбулася історична зміна географічної структури українського експорту на користь збільшення його обсягів до країн ЄС.

Президент Петро Порошенко прокоментував набуття 1 вересня Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на своїй сторінці у Facebook, написавши, що «1 вересня 2017 року, день, який назавжди увійде в історію нашої сильної та незалежної України».

За повідомленням Порошенка, за останні півроку, року зовнішня торгівля товарами та послугами України з країнами ЄС зросла на 22 %. «З 1 січня 2016 року у нас функціонує поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Євросоюзом. За 6 місяців цього року зовнішня торгівля товарами та послугами України з країнами ЄС зросла на 22 %. Майже 40 % нашої торгівлі припадає саме на Європейський Союз», – написав президент, додавши, що «Відбулася історична зміна географічної структури українського експорту на користь збільшення його обсягів до країн ЄС. Це вже незворотні процеси інтеграції української економіки до ринку Євросоюзу».

1 вересня 2017 року, день, який назавжди увійде в історію нашої сильної та незалежної України. Сьогодні в повному…

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 31 серпня 2017 р.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close