АктуальноВсі новиниПодії в світі

Нова "кримська" резолюція ООН буде безпрецедентно гострою щодо Росії — Єльченко

Резолюція про мілітаризацію Криму, яку Україна разом з групою країн винесе на голосування Генеральної асамблеї ООН 17 грудня, містить гостріші сигнали на адресу Росії, ніж усі попередні.

Про це Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко розповів у коментарі Укрінформу.

“Резолюція про мілітаризацію Криму, на відміну від резолюції про права людини в Криму, містить набагато більше гострих політичних сигналів на адресу Росії. Звісно, це робить позицію багатьох країн складнішою. Тут їм доведеться йти вже на явну конфронтацію з Російською Федерацією”, – пояснив дипломат.

Важливо, наголошує Єльченко, що Україна просуває резолюцію не самостійно, а в групі інших держав-членів ООН, які стали її співавторами.

“Важливо, що ми маємо такий “горішок”, “ядро” з понад тридцяти країн, які не просто співавтори цієї резолюції, а фактично несуть відповідальність за неї нарівні з нами. Вони працюватимуть з іншими країнами так само, як і ми. Я переконаний, що це дасть набагато кращий результат”, – розповів Постійний представник України в ООН.

Резолюція про мілітаризацію Криму авторства групи держав-членів ООН буде винесена на голосування Генасамблеї ООН 17 грудня.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close