АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Очікування президента Зеленського

Сьогодні, 20 листопада 2019 року, під час робочої поїздки до Станиці Луганської Президент України Володимир Зеленський розповів про очікування та “найголовніші речі” від зустрічі “нормандської четвірки”, яка відбудеться 9 грудня 2019 року у Парижі.

Серед головних очікувань президента є строки повернення українських полонених, довготривале перемир’я на Донбасі, контроль над українсько-російським кордоном та вибори.

Першим питанням для обговорення, за очікуваннями президента, має стати повернення українських полонених.

“Конкретні терміни повернення всіх українських полонених. І тих, які підтверджені тією стороною. Але обов’язково – і тих, які не підтверджує та сторона, але підтверджує наша. “Хотів би розуміти період “, – пояснив глава держави.

Другим питанням є “фейкове припинення вогню”.

“Фейкове «хлібне перемир’є» таке, знаєте, тимчасове, два-три дні було перемир’я, а потім почали шось там пострілювати, а потім щось серйозне вже було. І починаємо втрачати людей”, – дорікнув Володимир Зеленський.

За його словами, йтиметься про “серйозне перемир’я, серйозне припинення вогню, жодних пострілів”.

“З зрозумілими термінами і обов’язками. У Мінську ніхто не говорив про те, що буде, коли домовилися про припинення вогню, а вогонь знову починався. Я хотів би теж про це говорити і мати результат”, – відзначив президент.

Третім питанням є контроль над кордоном, передача контролю Україні над кордоном України та Росії

Четвертим питанням є проведення місцевих виборів.

«Я думаю, що воно одне з непростих, тому що з багатьох складових складається це питання, тому що можливість проведення місцевих виборів на вже тимчасово окупованій території України»- відповів президент.

Зустріч у «нормандському форматі» має відбутися 9 грудня 2019 року у Парижі.

Ми в соціальних мережах
Теги

1 thought on “Очікування президента Зеленського”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close