АктуальноВсі новиниголовне у світіУкраїна

Олег Сенцов у Європарламенті

Сьогодні 26 листопада 2019 року, колишній політв’язень, бранець Кремля, український режисер Олег Сенцов під час виступу у Європейському парламенті застеріг європейських парламентаріїв від співпраці з президентом Росії Володимиром Путіним, поки Кремль продовжує свою агресію проти України.

“Зараз триває багато розмов про примирення з Росією, якісь переговори. Я не вірю Путіну і закликаю вас не вірити йому. Росіяни обов’язково обдурять, вони не хочуть миру на Донбасі, вони не хочуть миру в Україні. Вони хочуть бачити Україну на колінах”, – сказав Сенцов.

Він також додав, що Москва хоче впливати на європейську енергетичну політику за допомогою сили. “Ми цього не допустимо. Ми боролися і боротимемося за нашу свободу до самого кінця”.

“При всіх внутрішніх проблемах ЄС розвивається, це приклад для нас усіх. Тому є країна, яка є найбільшим єврооптимістом у світі – це Україна. Тому що для нас немає іншого шляху виходу, розвитку, і це для нас питання виживання країни. Тому щоразу коли хтось із вас буде думати про те, як протягнути руку дружби Путіну через наші голови, памятайте про кожного з 13 тисяч загиблих в Україні, про ті сотні наших хлопців, які досі перебувають у в’язницях, яких можуть катувати прямо зараз, про кримських татар, яких можуть арештовувати прямо в цей момент, а в їхніх домівках відбуватися обшуки, і сім’ї, їхні діти залишаться без батьків”, – заявив Сенцов.

“Пам’ятайте про тих хлопців, які прямо зараз в камуфляжах, із отаким знаком (див. фото) на нашивках на руці перебувають в окопах, ризикують своїм життям за нашу і за вашу свободу. Пам’ятайте про них, будь ласка. Дякую Слава Україні!” – додав він.

Наприкінці виступу із зали почувся вигук – «Героям слава!». Усі присутні привітали виступ Олега Сенцова гучними оплесками стоячи. Та після того Сенцов отримав премію Сахарова з рук президента Європарламенту Давида Сассолі.

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close