Головне в УкраїніГоловне у Світі

ТАНКИ І ВАЖКА АРТИЛЕРІЯ: УКРАЇНСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ПАРАД ПОВИНЕН ВПЛИНУТИ НА ПУТІНА

[multilanguage_switcher]

Це демонстрація силиі сигнал Росії: Україна відсвяткувала в Києві 25-ту річницю своєї незалежності грандіозним військовим парадом.

          На відміну від минулого року, було показано важку артилерію і танки: На Україні відзначили 25-ту річницю незалежності великим військовим парадом.

          Країна більше покладається на свої власні сили, ніж на міжнародні гарантії, заявив президент України Петро Порошенко. Останнім часом боротьба між українськими урядовими силами і проросійськими сепаратистами на сході країни значно зросла.

          П.Порошенко ненапряму атакує Росію: “Наш ворог — це країна, яка займає одну дев’яту частину суші світу, а її військовий бюджет — в десять разів більший, ніж наш”, сказав він. “Наш парад також є сигналом для супротивника: українці серйозно налаштовані продовжувати боротьбу за свою незалежність,” сказав він. Звичайно було б краще, щоб цей конфлікт вирішився дипломатичними засобами, сказав П.Порошенко.

          Київ і Захід докоряють Росії в тому, що вона підтримує повстанців бійцями та зброєю. Москва це заперечує. У конфлікті, який почався в березні 2014 року з російською анексією Криму — українського півострова в Чорному морі, вже було вбито 9500 осіб.

          Тисячі українців зібралися вранці в центрі Києва, щоб побачити парад. Багато з них принесли з собою синьо-жовті національні прапори. Близько 4000 осіб, включаючи солдатів, поліцейських, прикордонників і воїнів національної гвардії пройшли парадом через Київ. За даними місцевих ЗМІ, в параді також вперше взяли участь члени спеціальних сил та резерву.

          Після закінчення параду пройшов “Марш Нескорених” за участю бойовиків-добровольців і лікарів, які проходили службу на Сході України. Навіть родичі убитих українських солдатів приєдналися до демонстрації.

          Україна оголосила незалежність від Радянського Союзу 24 серпня 1991-го. Відʼєднання  найважливішої Республіки від Росії означало кінець для величезної імперії.

Reuters / AFP

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close