АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Парламентарії пропонують скасувати перехід на літній час

Щорічний перехід на літній час і подальше повернення до зимового часу негативно впливає на здоров’я людей, підкреслив Стефанчук.

В Україні необхідно встановити єдиний київський час і відмовитися від сезонного переведення годинників. Про це в п’ятницю, 9 жовтня, повідомив віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.  

За його словами, відповідний законопроект №4201 зареєстрований у секретаріаті ВР.  

Щорічний перехід на літній час і подальше повернення до зимового часу негативно впливає на здоров’я людей, підкреслив Стефанчук.   Зокрема, знижується працездатність, погіршується самопочуття, загострюються хронічні захворювання.  

На думку Стефанчука, прийняття закону забезпечить стабільний природний цикл життєдіяльності українців, сприятиме поліпшенню їхнього здоров’я і працездатності.  

Нагадаємо, 26 березня 2019 року Європейський парламент проголосував за скасування сезонного переведення годинників, починаючи з 2021 року.

Європейська комісія у вересні 2018 року запропонувала відмовитися від переведення годинників після того, як опитування в країнах Євросоюзу показав, що 84% респондентів виступають за скасування цієї сезонної практики.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close