АктуальноВсі новини

Парубій скасував запрошення ПАРЄ для спостереження за виборами

Голова Верховної Ради Андрій Парубій скасував запрошення для ПАРЄ здійснювати спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні.

Про це заявив глава української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Володимир Ар’єв.

Минулого тижня Парламентська асамблея Ради Європи погодилася повернути росіян без жодних санкцій.

Після цього комітет Верховної ради із закордонних справ рекомендувавпризупинити участь української делегації в сесії ПАРЄ до ухвалення рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від Держдуми РФ, обраних за участю мешканців Криму.

Також комітет рекомендував голові Верховної ради відкликати запрошення ПАРЄ брати участь в спостереженні за виборами в Україні та відмовитися від участі від конференції голів парламентів в рамках ПАРЄ у вересні.

Ар’єв заявив, що до України вже прибувають спостерігачі на позачергові парламентські вибори від Парламентської асамблеї Ради Європи

На уточнювальне запитання, чи відомо, скільки людей прилетіли, і чи є серед них хтось, хто представляє Росію, Ар’єв зауважив, що наразі прилітають “лише представники політичних груп”. “Не виборча, а довиборча місія. То там, здається, буде всього лише четверо або п’ятеро осіб”.

Депутат уточнив, що представники політичних груп є списку спостерігачів, але загалом у ньому значно більше осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close