АктуальноГоловне в Україні

Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща

За інформацією INOZMI.INFO у рамках робочого візиту до Нью-Йорка Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

Співрозмовники обговорили широкий спектр питань двосторонніх взаємин, зокрема безпекову проблематику.

Йшлося про подальший розвиток політичного діалогу на вищому рівні між двома країнами, а також співпрацю в сфері енергетичної безпеки та транскордонного співробітництва інформує INOZMI.INFO.

Розглядалися також питання посилення взаємодії між оборонними відомствами двох країн, зокрема у контексті проведення російсько-білоруських навчань «Захід -2017».

Президент України подякував Польщі за незмінну підтримку в питанні запровадження безвізового режиму між нашою країною та Європейським Союзом. Президент Дуда відзначив, що Польща послідовно підтримує Україну на шляху до членства в ЄС віщає INOZMI.INFO.

Значну увагу було приділено реалізації Мінських домовленостей, а також розвитку подій на Донбасі та стану дотримання прав людини в окупованому Криму. Президенти також обговорили питання запровадження миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу передає INOZMI.INFO.

Окремо обговорювалися питання організації візиту до України Президента А.Дуди до кінця поточного року.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close