АктуальноВсі новиниГоловне у СвітіПодії в Україні та Світі

Під час виступу Лукашенко з посланням народу і парламенту заявив про ще один загін “вагнерівців”

До Білорусі перекинутий ще один загін іноземців, які вичікують, заявляє президент країни.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у нього є інформація про ще один загін іноземців, перекинутий в країну. Про це він сказав в посланні народу і парламенту у вівторок, 4 серпня.

При цьому він акцентував, що затримані раніше під Мінськом росіяни були спрямовані спеціально до Білорусі і у них була команда “чекати”.

Також Лукашенко закликав російську сторону “припинити брехати” про ситуацію із затриманими росіянами.

“Це дуже небезпечний і сильний сигнал і все це брехня про Стамбул, Венесуелу, Африку і Лівію, ці люди дали свідчення і були спрямовані спеціально до Білорусі, команда була чекати”, – заявив він.

За словами президента, на дестабілізацію ситуації в Білорусі кинуті мільярдні ресурси.

Також Лукашенко заявив, що на Білорусі вирішили відпрацювати нові технології “кольорових революцій”, але “не вийде”. І наглосив, що якщо будуть спроби дестабілізувати обстановку в Білорусі, то “до Владивостока буде важко”.

У зв’язку з цим глава держави зазначив, що Білорусь вичерпала ліміт революцій ще в минулому столітті.

Він заявив, що не допустить переділу власності в країні.

Він також зауважив, що для Білорусі не прийнятна ідея приватизації сільськогосподарських земель.

“Ми будемо використовувати різні варіанти, але ніколи не підемо на приватизацію земель сільськогосподарського призначення. У цьому просто немає жодної необхідності. Кожному охочому пропонується оренда. Іди, працюй. А різати землю на шматки і роздавати окремим ділкам за безцінь ніхто не дасть, – наголосив Лукашенко. – Подивіться на Україну з їхнім земельним законом. Навіщо нам повторювати чужі помилки, породжувати нелегальний ринок землі і ростити кримінал?”.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close