АктуальноВсі новиниУкраїна

Поліція Києва пропонує ввести комендантську годину

Злочинці можуть скористатися тим, що багато підприємств і магазинів у столиці закриті в нічний час, і може початися мародерство.

Глава столичного главку Національної поліції Андрій Крищенко вважає, що обмеження виходу на вулицю в Києві у нічний час допомогло б запобігти мародерству в місті в умовах карантину. При цьому, за його словами, зараз на тлі карантину криміногенна обстановка в Києві не змінилася, повідомляє Сегодня.

“Навіть є деяке зниження вуличної злочинності”, – сказав Крищенко, додавши, що за добу в місті не було жодного грабежу, а це відбувається вкрай рідко.

На його думку, злочинці можуть скористатися тим, що багато підприємств і магазинів у столиці закриті в нічний час, і може початися мародерство.

“І ось тут би стала у нагоді заборона виходу на вулицю в нічний час”, – вважає Крищенко, зазначаючи, що посилення карантину вводиться в столиці не тільки для ізоляції людей, а й для того, щоб кількість злочинів не збільшувалася.

Раніше повідомлялося, що карантин українців можуть перевіряти за допомогою мобільних операторів. Поліція вдається до вибіркового контролю самоізоляції громадян, які повернулися з-за кордону.

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close