Документ одним із пріоритетів національних інтересів держави визначає членство в Альянсі.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про поглиблення Україною співпраці з Організацією північноатлантичного договору (НАТО) з метою набуття членства в Альянсі. Про це глава держави повідомив у Facebook.

Відтепер курс України на вступ до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики…

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 6 липня 2017 р.

“Відтепер курс України на вступ до НАТО чітко визначений як один із ключових чинників державної політики України”, – заявив президент.

Читайте також : Столтенберг приїде в Україну

“Підписав Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України”, який одним із пріоритетів національних інтересів держави визначає членство в Альянсі”, – наголосив Порошенко.

 “Попереду – активна робота з реформування безпекового та оборонних секторів, що дозволить нам досягнути критеріїв членства”, – додав президент.

8 червня Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)».

Законом передбачено, що основними принципами зовнішньої політики є поглиблення співпраці з НАТО з метою набуття членства в цій організації. За це рішення проголосували 276 із 357 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі. Не голосувала в повному складі фракція «Опозиційний блок».