АктуальноГоловне в УкраїніГоловне у СвітіУкраїна

Порошенко погодив Річну національну програму Україна

Президент України Петро Порошенко погодив Річну національну програму Україна-НАТО – план стратегічних реформ, необхідних для забезпечення системної підготовки України до членства в Альянсу.

Про це президент повідомив у четвер, Порошенко відзначив, що Україна вже сьогодні готова взяти на себе довгоочікувані зобов’язання та розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО.

“Вірю, що лондонський саміт НАТО є саме тією нагодою, коли союзники гідно оцінять внесок України в захист євроатлантичної спільноти і розпочнуть практичну дискусію щодо надання нашій державі ПДЧ. З вірою у це сьогодні  підписую чергову Річну національну програму зміцнення партнерства між Україною і НАТО”, – повідомив президент у своєму Twitter.

“Ми не плануємо зупинятися. Ми будемо впевнено рухатися далі. Альтернативи НАТО та ЄС для України немає”, – додав президент України.

Нагадаємо, уряд схвалив Річну національну програму Україна-НАТО30 січня. Програма є планом стратегічних реформ та інших заходів, необхідних для забезпечення ефективної, ілеспрямованої та системної підготовки України до членства в НАТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close