Сьогодні Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко прибув до Києва з офіційним візитом.

Програмою візиту на 21 липня заплановані переговори з Президентом України Петром Порошенком, які пройдуть у форматі один на один і в розширеному складі.

Про це йдеться на офіційному сайті Президента України.

На початку зустрічі «віч-на-віч» Глава Української держави зазначив, що за результатами сьогоднішніх переговорів очікується напрацювання нових форматів, орієнтирів та «дорожньої карти», спрямованих на розвиток співробітництва між Україною та Білоруссю.

У свою чергу, Олександр Лукашенко подякував за гостинність. Президент Білорусі розповів, що сьогодні вже відвідав музей «Меморіал пам’яті жертв Голодоморів в Україні», який справив на нього значне враження.

Після зустрічі «віч-на-віч» відбудуться переговори української та білоруської делегацій під головуванням президентів.

Окрім того, відомо, що темою для обговорення також стане співробітництво у сфері подальшого розвитку прикордонного співробітництва. Однією з тем зустрічі стане врегулювання конфлікту на сході України, у чому Білорусь бере активну участь, надаючи переговорний майданчик для сторін процесу. Олександр Лукашенко і Петро Порошенко обговорять ситуацію в регіоні в цілому, обміняються думками з міжнародної проблематики.

Очікується, що за підсумками переговорів у присутності лідерів двох країн буде підписано низку документів, що стосуються співпраці в різних сферах. У цей же день у Києві відбудеться білорусько-український бізнес-форум.

Глави держав за результатами зустрічей зроблять заяви для ЗМІ.