Головне в Україні

Порошенко та Макрон: про що домовились у Парижі

Президент України Петро Порошенко заявляє, що під час його поїздки до Франції було досягнуто велику кількість домовленостей у різних сферах співпраці.

Про це глава держави сказав на зустрічі з українською громадою у французькому Санлісі, яку транслював телеканал «112 Україна».

«Сьогодні була досягнута дуже велика кількість домовленостей. Перша – відданість Франції «нормандському формату». Франція разом з нами! І не тільки Франція, не тільки Німеччина, але й весь Європейський Союз, бо президент Франції Макрон і канцлер Німеччини Меркель представляють не лише Францію і Німеччину, а весь ЄС у солідарності у нашій боротьбі. У боротьбі за нашу територіальну цілісність, за наш суверенітет, за нашу незалежність, за нашу волю і за нашу демократію. І ми користуємось стовідсотковою підтримкою наших партнерів, чого ніколи до цього не було», – зазначив Порошенко.

Читайте також : Макрон розповів чия ж насправді Анна Ярославна (відео)

Порошенко зауважив, що «за часів екс-президента Віктора Януковича і до цього Україна завжди була нерукопотискаючою».

«Сьогодні з нами координують зусилля з безпеки Європи в усьому світі», – наголосив президент України.
Так, лідери країн обговорили і проблему Донбасу.  Порошенко переконаний, що вже незабаром “нормандська четвірка” зможе представити суспільству новий план з деокупації та реінтеграції Донбасу, який може отримати назву “формула Макрона”.

“Після нашої зустрічі з паном президентом я маю набагато більше оптимізму. Мені дуже імпонує підхід пана президента, орієнтований на результат – конкретний, фактичний, без зайвих розмов. Наша домовленість – що ми покладемо на папір проекти можливих рішень нормандського формату, можливо, вони й будуть мати назву “Формула Макрона”. Але на сьогоднішній день ми зможемо пред’явити суспільству план принесення миру і деокупації сходу України”, – заявив український президент.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close