Петр Порошенко

За інформацією INOZNI.INFO Петро Порошенко закликав Радбез ООН розгорнути миротворчу місію на Донбасі в якомога більш стислі терміни.

З таким закликом президент України виступив на засіданні Радбезу ООН в Нью-Йорку.

“Я хочу знову повторити своє прохання на адресу Радбезу – розгорнути миротворців на Донбасі – чим швидше, тим краще” передає INOZNI.INFO.

Зокрема, президент нагадав, що навесні 2015 року вже офіційно звертався з проханням до голови Радбезу ООН ініціювати відповідні процедури щодо розгортання миротворчої операції в Україні.

За словами президента, миротворча місія ООН, яку закликає ввести на Донбас Україна, повинна сприяти відновленню суверенітету України, а не заморожуванню конфлікту віщає INOZNI.INFO.

“Розгортання миротворчої операції дозволить відновити справедливість, а не просто зацементувати окупацію. Вважаю, що справедливістю буде відновлення суверенітету України над своєю територією. Справедливістю буде збереження контролю України над своєю свободою”, – сказав Порошенко повідомляє INOZNI.INFO.

Президент додав, що Україна потребує допомоги миротворців ООН через розв’язану в 2014 році збройну агресію Російської Федерації.