АктуальноВсі новиниГоловне в Україніголовне у світі

Порошенко виграв у ВВС справу про “хабар Трампу”

Телерадіомовна організація погодилася вибачитися і відшкодувати українському президенту збитки.

Британська телерадіомовна організація BBC вибачилася і погодилася виплатити відшкодування президенту України Петру Порошенку. Про це в четвер, 28 березня, повідомляє ВВС в Україні.

Вибачення стосується некоректного матеріалу, в якому говорилося про те, що сторона Петра Порошенка заплатила гроші за те, щоб продовжити його зустріч з президентом США Дональдом Трампом. Стаття була опублікована в травні минулого року, але згодом була видалена з сайту. У ній стверджувалося, що 400 000 доларів були перераховані адвокату Трампа Майклу Коену. “У нашій новинній програмі News at Ten, а також у статті, опублікованій онлайн 23 травня 2018 року, ми неправильно стверджували, що президент України Петро Порошенко здійснив або дозволив здійснити корупційну/незаконну оплату в розмірі 400 000 доларів особистому юристу Дональда Трампа Майклу Коену, щоб раніше узгоджена коротка зустріч між паном Порошенком і президентом Трампом була розширена в більш суттєві переговори”, – сказав юрист BBC. “Ми вважали, що в цих публікаціях було зроблено менш серйозне твердження, спрямоване на адресу пана Порошенка, але з огляду на те, що Високий суд прийшов до висновку, що це твердження було представлено у викладеному вище ключі, ми раді визнати, що це твердження було помилковим. Ми вибачаємося перед Петром Порошенком за будь-яку завдану шкоду і згодні відшкодувати йому збитки, судові витрати і брали участь у спільній заяві на відкритому судовому засіданні”, – додав він.

Нагадаємо, через дану статтю Антикорупційне бюро України відкрило справу, але незабаром її закрило, не провівши жодної слідчої дії.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close