Головне в УкраїніГоловне у Світі

Президент Порошенко сказав, що питання Криму було закрито ще в 1954 та 1991 роках : “Крим був, є і буде українським!”

[multilanguage_switcher]

Президент Петро Порошенко звернувся 6 вересня на відкритті п’ятої сесії Верховної Ради VIII скликання до парламенту зі щорічним посланням про кризу на Сході та ситуацію в Криму.

Порошенко повідомив, що у складі угруповання російсько-терористичних військ на Донбасі — майже 38,5 тисяч осіб, понад 600 танків і 1250 бойових бронемашин, 750 одиниць артилерійських систем, більше 300 реактивних систем залпового вогню. Він також зазначив, що необхідно і надалі продовжити санкції проти Росії.

Порошенко сказав: «Головне — сприяти зміцненню міжнародної коаліції на підтримку України та запобігти зняттю санкцій з РФ до моменту повного відновлення територіальної цілісності України».

Президент наголосив, що для нього головним була, є і буде боротьба за відновлення територіальної цілісності України в кордонах 1991 року. І на заяву президента РФ Путіна, яку він зробив минулого тижня, стосовно того, що ніби питання Криму закрите, він теж дав відповідь.

«Заява Путіна про те, що ніби питання Криму закрите, це лише його марення. Хоча насправді воно дійсно закрите у 1954 і у 1991 році: Крим був, є і буде українським. І ніякої іншої розмови не буде», – сказав президент.

 

Оригінальний текст : http://www.haberler.com/ukrayna-devlet-baskani-porosenko-aciklamasi-8758071-haberi

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close