Франк-Вальтер Штайнмаєр назвав фейком інформацію про переговори щодо скасування Євросоюзом безвізових режимів для низки країн.

Президент Німеччини заперечив загрозу скасування безвізу з ЄС / фото REUTERS

Президент Німеччини заперечив загрозу скасування безвізу з ЄС / фото REUTERS

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр спростував інформацію про можливе скасування безвізу Європейським Союзом для низки країн.

Як повідомляє молдавське видання NewsMaker, про це він сказав у Кишиневі на спільній прес-конференції з президентом Молдови Маєю Санду.

Зокрема, німецький президент спростував інформацію, що з’явилася у пресі, про переговори між Бельгією, Німеччиною та Італією щодо скасування візового режиму з Молдовою.

“Я з подивом прочитав цю новину після приземлення. Це неправда, це фейк”, – підкреслив він.

Як повідомило сьогодні “Радіо Свобода”, Австрія, Бельгія, Чехія, Німеччина, Італія та Словаччина винесли свої оцінки щодо роботи лібералізованого візового режиму з країнами Західних Балкан, Грузією, Молдовою та Україною. Зокрема, кілька країн ЄС заявили, що Україна залишається “приводом для занепокоєння”.

Міністерство закордонних справ України зазначає, що жодних загроз скасування безвізового режиму з Європейським Союзом для громадян України немає.

Вас також можуть зацікавити новини:

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter