АктуальноВсі новиниУкраїна

Президент опікується проблемами екології

У зв’язку із засухою минулої весни влада підняла питання збереження і раціонального використання водних ресурсів.

Під час участі в нараді про стан і проблеми розвитку водогосподарського комплексу в межах робочої поїздки в Рівненську область, Президент України Володимир Зеленський доручив РНБО України прийняти рішення щодо питань екологічної безпеки країни, адже питання збереження і відновлення раціонального використання водних ресурсів вимагає розгляду на високому рівні.

Зеленський підкреслив, що вирішення проблем в екологічній сфері гарантується Конституцією України, де зазначено про права громадян на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку шляхом забезпечення питною водою в необхідних обсягах.

Тож на наступний рік в проекті держбюджету передбачено фінансування для впровадження системи страхування та розширення програм зрошення в Україні, передусім на півдні.

Тож наразі до початку 2021 року уряд має врегулювати нормативно-правову базу з передачі на довгострокове зберігання, використання, утримання та відновлення об’єктів інженерної інфраструктури водогосподарсько-меліоративного комплексу землекористувачам, які ведуть господарську діяльність на меліорованих землях.

До речі, проблемами екології опікуються переважна більшість перших осіб Західних держав.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close