АктуальноВсі новиниУкраїна

Президент презентував план святкування Дня незалежності України

У Софійському соборі з 16 серпня українці зможуть побачити оригінал Конституції Пилипа Орлика.

Понад 150 святкових заходів в Україні з нагоди Дня Незалежності триватимуть з 22 по 24 серпня. План святкування Дня незалежності презентував президент України Володимир Зеленський на форумі Україна 30.

У Софійському соборі з 16 серпня українці зможуть побачити оригінал Конституції Пилипа Орлика.

22 серпня за участі президента відбудеться вручення нагороди Національна легенда України. Її будуть присуджувати громадянам за видатні особисті заслуги в становленні незалежної України, зміцнення її державності, захисту Вітчизни та служінні українському народу. Це учасники АТО, добровольці, медики, волонтери.

23 серпня, в День державного прапора України, в Черкаській області відбудеться урочисте підняття синьо-жовтого прапора – символу української незалежності.

Фасади будинків Верховної Ради, Національної опери, палацу Україна, ЦУМу, ТРЦ Гулівер в Києві будуть кольорів державного прапора. Урочистості пройдуть у всіх областях країни.

Також 23 серпня відбудеться саміт ініціативи президента України Кримська платформа. Захід складатиметься з чотирьох панелей на теми: політика невизнання і санкцій; виклики безпеці; захист прав людини в тимчасово окупованому Криму; відновлення прав кримськотатарського народу.

Крім того, 23 серпня запланований святковий концерт для лідерів держав в Національній опері України за участю легенд опери і балету.

24 серпня на центральній вулиці столиці відбудеться святковий парад Збройних сил України. Заплановані заходи за участю представників і техніки всіх сил сектора безпеки і оборони України та країн-партнерів.

У цей же день відбудеться концерт італійського співака Андреа Бочеллі.

А ввечері 24 серпня на НСК Олімпійський розпочнеться святкове шоу Незалежність в нашій ДНК. День незалежності країни, в якому візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери і балету, а також симфонічний оркестр.

Як повідомлялося раніше, святкування тридцятої річниці Незалежності України триватиме три дні, а військовий парад буде проводитися не тільки на суші, але і на воді.

Теги
Close