АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніПодії в Україні та СвітіУкраїна

Володимир Зеленський вимагає розробки програми страхування лікарів від COVID-19

Так, 19 жовтня 2020 року в Офісі президента України відбулась селекторна нарада присвячена протидії коронавірусу, під час якої піднімалась низка важливих питань.

«Маємо бути впевнені в достатній кількості ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях – заявив Володимир Зеленський під час наради»

571 мільйон гривень субвенції було перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це доповіли представники уряду на селекторній нараді щодо запобігання поширенню та подолання наслідків коронавірусу в Україні, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

Окрему увагу звернуто на те, що український уряд працює над розгортанням ліжок у немедичних закладах у Києві, Одесі та на Донеччині. Додатково проведено інвентаризацію ліжок інститутів Національної академії медичних наук та лікарень «Укрзалізниці». Міністерство охорони здоров’я розглядає ці ліжка для використання в ургентних ситуаціях.

«Мене турбує високий показник завантаженості ліжок у медичних закладах. Цього місяця Національна служба здоров’я України законтрактувала додатково 23 лікарні. За умови зростання кількості хворих ми маємо бути впевнені, що є достатньо ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях», – сказав Президент.

Під час наради, МОЗ доповіло, що проводить ліцензування підприємств, які виробляють необхідний кисень для забезпечення лікарень. Нині в Україні 15,5 тис. ліжок у лікарнях забезпечені киснем, майже 7,5 тис. – вільні.

Володимир Зеленський наголосив, що вимагає розробки програми страхування лікарів від COVID-19.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close