Всі новиниГоловне в Україні

Президент України та Польщі провели бізнес-форум в Одесі

Після зустрічі в Києві український і польський президенти відправилися на Економічний форум в Одесу.

Президент України Володимир Зеленський спільно з президентом Польщі Анджеєм Дудою у вівторок, 13 жовтня, взяли участь в роботі Українсько-польського економічного форуму в Одесі, повідомляє прес-служба ОП.    

Відзначається, що Зеленський закликав польський бізнес активніше інвестувати в українську економіку і брати участь в приватизації державних підприємств.  

Він зазначив, що обсяг прямих іноземних інвестицій з Польщі досягає сьогодні більше 800 млн доларів, а товарообіг між країнами в минулому році склав майже 8 млрд доларів. Польща є другим найбільшим у світі ринком для експорту українських товарів, зауважив Зеленський.  

Він зазначив, що питання транспорту й інфраструктури – дуже важливі і актуальні як для України, так і для Польщі.

За словами Зеленського, для стимулювання інвестицій можна використовувати механізми, закладені, зокрема, в законі про концесію.

“Успішний польський бізнес в Україні і українців у Польщі – це сигнал усім, хто придивляється, хто сумнівається чи чекає кращих часів. На мою думку, нинішній період – це вікно нових можливостей і перспектив для спільних ділових проектів між нашими країнами”, – зазначив президент.  

У свою чергу Дуда наголосив, що без хорошої інфраструктури неможливо будувати взаємне співробітництво, зокрема торговельне й економічне.  

“Звісно, модернізація логістичної інфраструктури – це наш розвиток. Поліпшення доріг сприятиме збільшенню товарообігу як на морі, так і на землі … І ми будемо підтримувати українські амбіції в розвитку України як транзитної країни в Східній Європі”, – сказав польський президент.  

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close