АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Президент Зеленський назвав альтернативу новому локдауну

Президент Володимир Зеленський вважає, що відповіддю на збільшення кількості заражень корона вірусною інфекцією має бути збільшення темпів вакцинації.  

Джерело: повідомлення Офісу президента

Пряма мова Зеленського: “Найправильнішою відповіддю на сьогоднішнє зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію є вакцинація, а не локдаун. Саме це є рішенням, щоб не було більшого приросту хворих.

Ми наближаємося до середини березня і маємо надати більше можливостей людям отримати перші дози вакцини, особливо якщо вони працюють на передовій боротьби з коронавірусом”.

Деталі: У повідомленні також вказується, що під час селекторної наради міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернув увагу на необхідність тіснішої співпраці з головами ОДА, а прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за попередній тиждень, якщо порівняти з позаминулим, збільшилася кількість госпіталізацій хворих на коронавірус – майже 21 тисяча проти 17 600.

В областях зі значним поширенням коронавірусної хвороби запроваджений червоний рівень. Це Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська й Житомирська області. Також майже 10 областей перебувають у помаранчевій зоні й близькі до червоного рівня.

Теги
Close