Головне в Україні

Пригоди українців в аеропорту Лейпцига

Наші джерела в правоохоронних органах Німеччини наразі повідомили, посилаючись на німецький ресурс jimdofree.com, що сьогодні на території аеропорту поблизу м. Лейпциг федеральною поліцією були затримані шість громадян України, які прибули на літаку Ан-74Т UR-74010, який належить державному підприємству “Антонов”. Вказані особи при перетині державного кордону ФРН використовували підроблені посвідчення членів екіпажу повітряного судна. Зокрема, згідно з інформацією джерел, затриманими особами є: Марченко Роман, 19.12.1975р.н., паспорт FB 347997, який є співробітником адвокатського бюро “Ілляшев та Партнери” (м.Київ), Коцюба Олександр, 11.09.1978р.н., паспорт FV045373, який є радником керівника ДП “Антонов”,

Президент "Антонова" йде з посади - BBC News Україна
Коцюба Олександр

Дехтяренко Ігор, 05.01.1972р.н., працює директором правового департаменту ДП “Антонов”,

Директор юридичного департаменту ДП "Антонов" Ігор Дегтяренко під час прес-конференції, Київ, 10 жовтня 2014 року.
Дехтяренко Ігор

Шевченко Ярослав, 23.05.1974р.н., фінансовий директор ДП “Антонов”, Харченко Михайло, 11.10.1948р.н.,  директор авіаційного підприємства ДП “Антонов”

Харченко Михайло

та Діский Євген. 02.05.1990р.н., начальник відділу на ДП “Антонов”.

За наявною інформацією вказані особи прибули 19 листопада п.р. до ФРН з використанням підроблених документів з метою вирішення бізнес-справ, а саме по заволодінню та встановленню контролю над німецькою компанією Antonov Logistic Salis, з метою отримання прибутків від комерційної діяльності фірми. Незрозуміло, чому вказані особи використали незаконний шлях потрапляння до Євросоюзу, шляхом підробки документів. Адже необхідно було витримати законну процедуру в’їзду до ФРН. За нашими даними, така схема незаконного перетину кордону та потрапляння до ФРН налагоджена “на потік” на авіапідприємстві під керівництвом Михайла Харченка та дозволяє незаконного мігрувати до країн єврозони з використанням підроблених посвідчень членів екіпажу повітряного судна. Слід зазначити, що такі посвідчення не потребують віз та загального проходження прикордонного контролю.

Будемо сподіватись, що федеральною поліцією Німеччини буде надана жорстка оцінка та рішуча відсіч спробам окремих громадян порушувати федеральні закони. Закликаємо німецькі та українські правоохоронні органи ретельно розслідувати цей інцидент.

Наразі, наше джерело в аеропорту Гостомеля підтвердило інформацію німецьких ЗМІ щодо даного факту. Зокрема, нами отримано копію відповідного наказу, про відрядження зазначених осіб який був підписаний Михайлом Харченко 18.11.2020 року за №2403.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close