АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Прикордонна служба посилює охорону кордонів перед другим туром виборів

Особлива увага приділяється в’їзду в Україну міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ, особливо – проросійських.

 Українські прикордонники проводять заходи посиленої охорони кордону у зв’язку з підготовкою та проведенням другого туру виборів президента України. Про це повідомляє Держприкордонслужба в понеділок, 15 квітня. 

“Заходи, як і під час першого туру виборів, спрямовані, перш за все, для недопущення провокацій на державному кордоні, провезення зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору. А також недопущення осіб, які можуть брати участь у дестабілізуючих заходах на території України в період виборів”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на кордоні несуть службу близько 6000 прикордонників на добу. На посилення заходів додатково будуть щодня залучатися ще понад 1300 осіб. Також посилені прикордонні наряди, активізовано використання технічних засобів і службових собак, уточнено взаємодію з іншими правоохоронними органами та ЗСУ. Залучені резерви керівників органів охорони держкордону і начальників регіональних управлінь, бійці загону оперативного реагування Дозор і добровільних громадських формувань. “Особлива увага приділяється в’їзду в Україну міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ, особливо – проросійських. Пропуск здійснюється за попередніми списками, які отримали відповідну акредитацію в ЦВК. Під час проведення прикордонного контролю зазначених категорій осіб прикордонники активно співпрацюють з СБУ, ЦВК, ПП та іншими правоохоронними органами”, – відзначили в Держприкордонслужбі. 

Раніше стало відомо, що з 16 квітня поліція переходить на посилений режим роботи перед другим туром виборів президента. Правоохоронці візьмуть під цілодобову охорону дільничні виборчі комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close