АктуальноВсі новиниУкраїна

Призначено головного санітарно-епідеміологічного лікаря

Через коронавірус в Україні вирішили відновити посаду головного санітарно-епідеміологічного лікаря.

Уряд призначив заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем. Про це після засідання Кабміну в середу, 26 лютого, повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.  

“Наше головне завдання – не допустити проникнення на територію України нового коронавірусу. Або ж у випадку, якщо він буде тут зафіксований, максимально його локалізувати. Ми сьогодні для того, щоб посилити систему, яка повинна запобігати проникненню на територію України такого захворювання, призначили Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни. З сьогоднішнього дня персонально ця людина буде… координувати дії органів держвлади, всіх служб”, – сказав він.  

У сферу відповідальності Ляшка також увійде обов’язок максимально локалізувати вірус у разі потрапляння в Україну.   Сам Ляшко повідомив, що в Україні, як і раніше, жодного зареєстрованого випадку коронавірусної інфекції.  

Він додав, що посада головного санлікаря вводиться заново, оскільки в його повноваженнях знаходиться введення карантину в разі виявлення особливо небезпечних інфекцій. Також за поданням головного санлікаря будуть встановлюватися протиепідемічні обмеження – заборону на масові заходи, закриття дитсадків, шкіл та інших громадських місць.

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close