Головне в Україні

Путін намагається зірвати вибори в США через страх перед перемогою Клінтон

[multilanguage_switcher]

Дехто вважає, що Путін шукає помсти для Клінтон, за її критику якості проведення парламентських виборів в Росії в 2011 році. Дехто вважає, що це просто звичка з часів роботи Путіна у КГБ або просто частина плану, націленого на послаблення авторитету Обами та псування іміджу США.

Однією з версій чому Путін втручається у процес виборів у США може бути негнучка позиція Клінтон з пріоритетних для Росії питань. Таким питанням є вирішення конфлікту в Україні, а також головна проблема зовнішньої політики Росії – санкції Заходу через  анексію Криму.

Однак, Хілорі Клінтон досить давно «точить зуб» на Путіна. Під час зустрічі в мерії у січні 2008, після відомого коментаря Джорджа Буша, Клінтон пожартувала з приводу відсутності души у Володимира Путіна. Обіймаючи посаду Держсекретаря , Хіларі зайняла ледь не найжорсткішу позицію з усієї зовнішньополітичної команди Обами щодо Росії. У березні 2014 року вона порівняла дії Путіна стосовно Криму зі стратегією Гітлера у східній Європі. Її виступ викликав різку публічну відповідь Путіна.

З огляду на це, Путін ймовірно вважає, що адміністрація Клінтон обійме безкомпромісну позицію щодо української проблеми і буде продовжувати тиск на уряди європейських держав з продовження економічних санкцій. Здається, що позиція Путіна стосовно майбутніх виборів називається «Аби не Клінтон».

Оригінальний текст : https://www.washingtonpost.com/news/monkey-cage/wp/2016/09/07/sure-the-u-s-and-russia-often-meddle-in-foreign-elections-does-it-matter/

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close